Liczba obiektów w bazie: 2233
Nie czekaj, dodaj swój już teraz!
Miejscowość:
Województwo:
Kraków - Olszanica
(małopolskie)
Ośrodek wypoczynkowy
Ceny od: 17 zł
34-512 Witów
(małopolskie)
Kwatera prywatna
Ceny od: 25 zł
Jaworki
(małopolskie)
Schronisko
Ceny od: 10 zł
Rejestracja
Właśnie znajdujesz się w formularzu rejestracyjnym. Wypełnij wszystkie pola, a następnie wciśnij przycisk "Zarejestruj".

Pamiętaj, aby podać prawidłowy e-mail, ponieważ otrzymasz na niego adres przez który będziesz musiał aktywować swoje konto.

Login:
Hasło:
Hasło (powtórz):
Imię:
Nazwisko:
Płeć:
Miejscowość:
E-mail:

Na podstawie ustawy z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę ITconfig Mariusz Kornat z siedzibą w Brzezinach moich danych osobowych w celu wykonania umowy zawartej z wyżej wymienionym przedsiębiorstwem. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany/a o tym, że:
1) administratorem moich danych osobowych jest firma ITconfig Mariusz Kornat z siedzibą w Brzezinach (95-060) przy ulicy Piłsudskiego 15/23 lok. 35;
2) moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania umowy zawartej z firmą ITconfig;
3) moje dane osobowe mogą zostać udostępnione innym podmiotom wyłącznie w celu wykonania umowy zawartej z firmą ITconfig;
4) mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. *

Akceptuję Regulamin systemu ofert PolskaBazaNoclegowa.pl *