Liczba obiektów w bazie: 2233
Nie czekaj, dodaj swój już teraz!
Miejscowość:
Województwo:
Kraków - Olszanica
(małopolskie)
Ośrodek wypoczynkowy
Ceny od: 17 zł
34-512 Witów
(małopolskie)
Kwatera prywatna
Ceny od: 25 zł
Jaworki
(małopolskie)
Schronisko
Ceny od: 10 zł
O nas

 

Polska Baza Noclegowa

Polska Baza Noclegowa od 9 lat zajmuje się promocją obiektów turystycznych w kraju i za granicą. Z naszego portalu skorzystało do tej pory ponad 2000 pensjonatów, ośrodków, noclegowni, hoteli i campingów.

Z roku na rok staramy się rozszerzać naszą ofertę o nowe usługi, których celem jest umożliwienie jeszcze efektywniejszej promocji Państwa obiektów. Z tego powodu na bieżąco modyfikujemy stronę, kierując się sugestiami naszych Klientów.

Wychodzimy z założenia, że każdy z naszych Klientów powinien otrzymać od nas swój kawałek Internetu. Oznacza to, że to właśnie Państwo zadecydujecie, w jaki sposób przedstawicie swój obiekt potencjalnym klientom. Tak przygotowana oferta otrzyma unikalny adres internetowy, który będzie można umieścić na ulotkach, materiałach promocyjnych lub portalach społecznościowych.

Dlaczego my?

Od niemal 10 lat mamy przyjemność współpracować z Klientami prowadzącymi swoją działalność zarówno w Polsce, jak i za granicą. Przez te lata dostosowaliśmy nasz portal do Państwa potrzeb, oferując m.in.:

  • wygodną i intuicyjną możliwość dodawania i edycji promowanego obiektu;
  • szeroki zakres promocji (podstawowe informacje o obiekcie, galeria zdjęć, lista udogodnień i wyposażenia, mapa dojazdu, wygodny formularz kontaktowy dla osób zainteresowanych Państwa ofertą;
  • ceny dostosowane do realiów rynku (najtańszy pakiet abonamentowy można wykupić w promocyjnej ofercie już za jedyne 70,00 zł 30,00 zł brutto rocznie);
  • specjalny pakiet abonamentowy, który pomoże wyróżnić Państwa obiekt;
  • doświadczony zespół, który będzie w stanie wspomóc Państwa w przypadku problemów lub wątpliwości.